Pan Marian

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Jakość modelu powalająca, oczywiście pozytywnie! Masa szczegółów, świetne malowanie fabryczne, bardzo dobrej jakości tworzywo (nic się nie deformuje jak przy starych X-wingach). Cudo! Warto kupić tylko dla samego efektu WOW.

W samej grze jednostka jeszcze musi udowodnić swoją przydatność, bo póki co szału nie robi. Jednak jest nadzieja na przyszłość, ponieważ unikalne połączenie astromecha z załogantem jest bardzo obiecujące.


Przepiękny model! Widok dwóch TIE Punisherów na stole robi potężne wrażenie. Niestety na wzrokowym wrażeniu się kończy, ponieważ w grze nie jest już tak dobrze. Statek ma potencjał i na pewno pojawia się częściej niż jego starszy brat TIE Bombowiec, ale jeszcze nie wygrał znaczących bitew turniejowych. Na jego przykładzie widać, że FFG nadal nie wie jak naprawić swoje błędy projektowe dot. bomb. Było by zdecydowanie lepiej, gdyby ten statek wyszedł na większej podstawce i co za tym idzie: z rabatem punktowym przysługującym dużym statkom. Mimo wszystko, nadal warto dla samego modelu!


Jeden z najładniejszych modeli do X-Winga, ale niestety zbyt rzadko pojawiający się na stołach. W rozpiskach turniejowych praktycznie nie występuje, nawet pomimo niedawnej próby poprawienia efektywności torped/rakiet (Guidance Chips). Ewidentnie ten statek nie udał się FFG, został źle zaprojektowany pod kątem samej gry (bombowiec tylko z jednym ładunkiem na bombę?!). Być może nadchodzący dodatek z Imperialnymi Weteranami uratuje ten statek.


Dobry, solidny produkt

Ja nie narzekam na słabsze toczenie się kostki (właściwie powinno się powiedzieć "mniej dynamiczne"). To że rzucona garść kostek nie podskakuje na stole w bliżej nieokreślonym kierunku to akurat dla mnie zaleta. Moim zdaniem wielkość, ciężar i kinetyka kości są w sam raz. A kolory kostek są fantastyczne!


Dobry, solidny produkt

Bardzo fajna, relaksująca układanka. Można zacząć układanie bez żadnego pomysłu a i tak wyjdzie coś interesującego i niepowtarzalnego. Czynność podobna do robienia gryzmołów na kartce lub rysowania palcem na piasku. Hipnotyzujące. Szczególnie za promocyjną cenę :)