Narmo

Weteran

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Zestaw ma tylko dwa mankamenty: kartka z opisem symboli nie mieści się do załączonego pudełeczka na kości i Fred jest na jednej kości w Velmą. Poza tym świetne wykonanie i kupa zabawy.


Nox

Nox

product.rating.0

Bardzo przyjemna gra imprezowa. Zasady do wytłumaczenia w minutę. Natomiast interakcja niemożliwie większa w porównaniu do złożoności gry. Dużo zmawiania się, kombinowania, blefu. Dla mnie super.


product.rating.0

Świetna gra! Dla mnie idealna i do grania z osobami nie siedzącymi na co dzień w planszówkach i dla starych wyjadaczy. Dużo możliwości dojścia do wygranej (żeby wygrać nie trzeba wybudować cudu), dużo myślenia, ten sam czas rozgrywki niezależnie od ilości graczy - czyli to, co dla mnie najważniejsze :D


Dobry, solidny produkt

Przesyłka oczywiście błyskawiczna (paczkomaty też bardzo wygodne) i solidnie zapakowana.

Co do samych kart - standardowy rozmiar, twardość porównywalna do zwykłych kart, nadruk na papierze płótnowanym, więc powinny długo posłużyć. Grafiki bardzo klimatyczne, choć czasami przestrzeń karty nie wykorzystana w pełni i tylko z tego powodu daję czwórkę. Świetna sprawa jeśli chodzi o kolekcjonerstwo, lecz i w normalnej grze powinny długo posłużyć :)