Agnieszka

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

świetna gra. Zasady na tyle proste że w miarę szybko da się wprowadzić nowych graczy a mimo to rozgrywka nie jest prosta. Dużo kombinowania, negatywna interakcja to się u nas sprawdza idealnie. Zdarzenia losowe..no cóż jak to powódź, pożar czy smok, mogą duuużo zmienić i trzeba się zbierać z ziemi. Nie nudzi się. Chciałąm kupić na prezent a tu się okazuje ze to rarytas taki u nas na półce siedzi


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo udana gra, super po połączeniu z innymi wersjami- poziom trudności wzrasta znacznie. Walor edukacyjny o którym nie można zapomnieć. Zasady do wytłumaczenia w trzydzieści sekund to też ogromne zaleta.


bardzo ładnie wydana, przyjemnie się trzyma nawet opakowanie, karty piękne i gra bardzo dobra. Myślałam że będzie najbardziej dla dzieci ze wszystkich z serii..ale wcale nie jest tak łatwo jakby się mogło wydawać. Dla najmłodszych dzieci można wybrać część kart, zostawić te znane - kaczka, mucha, pies, niedźwiedź itd.. Przez jakiś czas mieliśmy tak zredukowaną talię i graliśmy z trzylatkiem.


Jak dla mnie ideał :)

na rozgrzewkę i rozruszanie towarzystwa, na krótką wolną chwilę między większymi grami, żadnych zasad do nauki, każdy grał kiedyś w państwa i miasta więc tylko wyjąć i grać z każdym a im więcej osób tym lepiej. Śmiechu przez dziwne słowa i skojarzenia co nie miara, emocje sięgają zenitu jak przy dobble. Super


Jak dla mnie ideał :)

idealna gra rodzinna. Gra nawet czterolatka choć według własnych preferencji - wiadomo że tylko pandy się liczą :) Patchwork bardzo się podobał i nam i dzieciom ale niedźwiadki to level wyżej na liście ulubionych, zarówno za więcej możliwości w ruchach no i temetyka ciekawsza dla dzieciaczków. Polecam !


Wojciech

Liczba recenzji: 6