Uwikłana

Beniamin Muszyński
  • star
  • star
  • star
  • star_border
  • star_border
  (5)
 • wydanie polskie
Wciel się w niewidomą bohaterkę i spróbuj zapobiec katastrofie wiszącej nad Miastem. Uwikłana to sensacyjna powieść interaktywna przeznaczona dla dojrzałych czytelników, której fabuła koncentruje się na losach pewnej dziewczyny wplątanej w walkę z grożącą Miastu katastrofą ekologiczną. Niewidoma bohaterka musi zmagać się nie tylko z niebezpieczną intrygą, ale również własną niepełnosprawnością w świecie ludzi łatwo odwracających wzrok od wszelkiej inności.
Wydawca:
Gindie
Liczba stron:
90
Rodzaj oprawy:
miękka
1995

store

Dostępnych 7 sztuk w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka we wtorek


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Wciel się w niewidomą bohaterkę i spróbuj zapobiec katastrofie wiszącej nad Miastem.
Uwikłana to sensacyjna powieść interaktywna przeznaczona dla dojrzałych czytelników, której fabuła koncentruje się na losach pewnej dziewczyny wplątanej w walkę z grożącą Miastu katastrofą ekologiczną. Niewidoma bohaterka musi zmagać się nie tylko z niebezpieczną intrygą, ale również własną niepełnosprawnością w świecie ludzi łatwo odwracających wzrok od wszelkiej inności.


3.20
na podstawie 5 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Uwikłana


Najbardziej przydatne recenzje

Dorota

Liczba recenzji: 265

Dobry, solidny produkt

Waham się czy dać 3 czy 4... niech będzie 4 za tematykę i poruszone problemy oraz to, że początkowo poprzez sprzedaż tej paragrafówki wspierano fundację na rzecz niewidomych.

Mój główny zarzut to zbyt krótka fabuła i treść, która jakoś do mnie nie potrafiła przemówić. Nie wiem, może zbyt schematyczna.

Nie mam zbytniego doświadczenia w tego typu pozycjach książkowych.


Marius

Liczba recenzji: 18

W porządku, bez rewelacji

Jak na książkę jest zbyt cienka (nie licząc wstępu i spisu treści do przeczytania mamy 82 strony), przypomina bardziej lekturę wczesno-szkolną niż porządną powieść. Treść napisana prostym, lecz przystępnym językiem. Wychwyciłem parę błędów (dodatkowe litery lub ich brak), lecz na szczęście nie ortograficznych, więc tutaj w porządku.

Jak na grę fabularną (czy też paragrafówkę, jak kto woli) prezentuje się dobrze. Mamy kilka alternatywnych zakończeń, niektóre z nich potrafią zaskoczyć, jednak... Nie wiem, czegoś tam brak, jakby autor czasami sam nie wiedział jak skończyć bieg wydarzeń. Wydawało mi się, że coś po prostu zostało "wciśnięte na siłę". Start udany; za pierwszym razem dotarłem do "Statusu quo" (tytuły nadawane zakończeniom poczynań) i uznałem że taka forma mi najbardziej odpowiada.

Podsumowując: jeśli miałbym polecić... To na pewno nie tę książkę, choć sam temat ciekawy. Ot, "bez rewelacji". Trudno nieco wcielać się w rolę żeńską, toteż (jeśli już) proponuję zakup Paniom (zapisane słowa mogą bardziej przemawiać do płci pięknej, choć oczywiście nie muszą; moje skromne zdanie).


Abelson

Liczba recenzji: 41

W porządku, bez rewelacji

W porządku na zajęcie wolnego czasu. Fajerwerków nie ma ale czyta się całkiem nieźle. Polecam sprawdzić. Być może się spodoba.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie