Ślady Leszego: Ślad wody

Pierwszy tom serii skierowanej do dorosłego czytelnika, osadzonej w świecie dawnych Słowian
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • wydanie polskie
Ślady Leszego to opowieści tylko pozornie o bogach i demonach. Przede wszystkim to historie o ludziach uwięzionych w potrzasku między jednym i drugim. To też opowieści o samotności, odrzuceniu i gniewie, który potrafi być tak wielki, że wreszcie musi spłonąć we własnym żarze. To również historie o tym, że czasem łatwiej mierzyć się z demonami atakującymi w ciemnym lesie, niż z tymi, które czają się w ludzkiej duszy. Na szczęście są sposoby, by pokonać jedne i drugie. Bohaterką pierwszego tomu pod tytułem Ślad wody jest Gniewicha. Nie jest piękna. Nie jest nawet miła. Nie jest bogata i nie dysponuje żadną magią. Jest niemal tak zwyczajna, że aż nudna. Ma jednak pewną ważną cechę. Jest niebywale inteligentna. Czy to wystarczy, by przetrwać w świecie Stworzy? Seria Ślady Leszego będzie się składać z 10 niezależnych opowiadań.
Autor:
Magdalena Zawadzka-Sołtysek
Wydawca:
Underworld Kingdom
3495

store

Dostępne 2 sztuki w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w dniu 20.07.2020


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Ślady Leszego to opowieści tylko pozornie o bogach i demonach. Przede wszystkim to historie o ludziach uwięzionych w potrzasku między jednym i drugim. To też opowieści o samotności, odrzuceniu i gniewie, który potrafi być tak wielki, że wreszcie musi spłonąć we własnym żarze. To również historie o tym, że czasem łatwiej mierzyć się z demonami atakującymi w ciemnym lesie, niż z tymi, które czają się w ludzkiej duszy. Na szczęście są sposoby, by pokonać jedne i drugie.

Bohaterką pierwszego tomu pod tytułem Ślad wody jest Gniewicha. Nie jest piękna. Nie jest nawet miła. Nie jest bogata i nie dysponuje żadną magią. Jest niemal tak zwyczajna, że aż nudna. Ma jednak pewną ważną cechę. Jest niebywale inteligentna. Czy to wystarczy, by przetrwać w świecie Stworzy?

Seria Ślady Leszego będzie się składać z 10 niezależnych opowiadań.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • książka w twardej oprawie, 72 strony

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Ślady Leszego: Ślad wodyPytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również: