Legenda Drizzta: Księga 4 - Kryształowy Relikt

  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (2)
 • wydanie polskie
Alar Kessel, początkujący mag o słabej sile woli, uruchamia zdarzenia prowadzące do ponownego odkrycia magicznego przedmiotu, kryształowego reliktu. Czy jest on tylko martwym narzędziem... a może jest zdolny wywołać porażkę Dekapollis?A może barbarzyńcy sami już o to zadbali? Ich atak na wioski Dekapolis przypieczętował ich własny los, jak również los młodego barbarzyńcy Wulfgara. Uznany za martwego na polu bitwy, Wulfgar zostaje uratowany przez krasnoluda Bruenora, w zamian za pięć lat służby... i przyjaźni. Z pomocą ciemnego elfa, Drizzta, Bruenor zmienia Wulfgara w krzepkiego i inteligentnego wojownika.Ale czy Wulfgar jest na tyle mocny, by znowu połączyć barbarzyńskie szczepy? Czy nieortodoksyjny krasnolud i ciemny elf - renegat zdołają na czas przekonać lud Dekapolis, aby odłożył na bok nieistotne zatargi, w celu przeciwstawienia się mocom kryształowego reliktu?
Wydawca:
ISA
2750

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Alar Kessel, początkujący mag o słabej sile woli, uruchamia zdarzenia prowadzące do ponownego odkrycia magicznego przedmiotu, kryształowego reliktu. Czy jest on tylko martwym narzędziem... a może jest zdolny wywołać porażkę Dekapollis?
A może barbarzyńcy sami już o to zadbali? Ich atak na wioski Dekapolis przypieczętował ich własny los, jak również los młodego barbarzyńcy Wulfgara. Uznany za martwego na polu bitwy, Wulfgar zostaje uratowany przez krasnoluda Bruenora, w zamian za pięć lat służby... i przyjaźni. Z pomocą ciemnego elfa, Drizzta, Bruenor zmienia Wulfgara w krzepkiego i inteligentnego wojownika.
Ale czy Wulfgar jest na tyle mocny, by znowu połączyć barbarzyńskie szczepy? Czy nieortodoksyjny krasnolud i ciemny elf - renegat zdołają na czas przekonać lud Dekapolis, aby odłożył na bok nieistotne zatargi, w celu przeciwstawienia się mocom kryształowego reliktu?

4.50
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Legenda Drizzta: Księga 4 - Kryształowy Relikt


Najbardziej przydatne recenzje

Piotr "Jasiek" Próchnicki

Liczba recenzji: 1

Moja pierwsza książka fantasy. O ile zmieniło się moje nastawienie do historii (po przeczytaniu ileś setek innych książek) się zmieniło, to do samej książki nie.

Naprawdę dobre czytadło fantasy. Lekkie, przyjemne, świetnie napisane i wciągające. Nic dziwnego, że Saga Drizzta potem się rozrosła do olbrzymich rozmiarów: brak kolejnego tomu pewnie skończyłby się ulicznymi demonstracjami :)


Angelika

Liczba recenzji: 11

Dobry, solidny produkt

Jedna z mniej ciekawych książek z Legendy Drizzta. Początek jest dość nużący, ale później jest co poczytać.


Bienko

Liczba recenzji: 158

Nieco bardziej klasyczna opowieść niż poprzednie części. Nie ma co oczekiwać fantasy, które zrewolucjonizuje rynek, ale lektura do polecenia.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie