Duchy Gaunta (tom VIII) - Zdradziecki Generał

Dan Abnett, "Straceńcy - księga pierwsza"
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (1)
 • wydanie polskie
Wybawiciel… czy zabójca? W pierwszej księdze nowej serii o Duchach Gaunta wysoki rangą oficer Imperium został pochwycony przez mroczne siły Chaosu. Ibram Gaunt musi zebrać doborowy oddział najbardziej zaufanych żołnierzy i zapuścić się daleko poza linie wroga. Ich misja polega na uratowaniu oficera, o ile będzie to możliwe. Jeśli jednak pojawi się zagrożenie, że posiadane przez niego ważne informacje zostaną ujawnione, akcja ratunkowa zmieni się w próbę zamachu. W nowej powieści Abnetta gotyckie science-fiction zderza się z ponurym dramatem wojennym, trzymając w napięciu do ostatniej strony!
Wydawca:
Copernicus Corporation
Liczba stron:
368
Rodzaj oprawy:
miękka
4400

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wyślemy w ciągu 14 dni


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Wybawiciel… czy zabójca?

W pierwszej księdze nowej serii o Duchach Gaunta wysoki rangą oficer Imperium został pochwycony przez mroczne siły Chaosu. Ibram Gaunt musi zebrać doborowy oddział najbardziej zaufanych żołnierzy i zapuścić się daleko poza linie wroga. Ich misja polega na uratowaniu oficera, o ile będzie to możliwe. Jeśli jednak pojawi się zagrożenie, że posiadane przez niego ważne informacje zostaną ujawnione, akcja ratunkowa zmieni się w próbę zamachu.

W nowej powieści Abnetta gotyckie science-fiction zderza się z ponurym dramatem wojennym, trzymając w napięciu do ostatniej strony!

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • książka w miękkiej oprawie

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Duchy Gaunta (tom VIII) - Zdradziecki Generał


Najbardziej przydatne recenzje

Czarny2501

Liczba recenzji: 81

Jak dla mnie ideał :)

Moim zdaniem najlepsza książka z cyklu Pierwszy i Jedyny. Dan Abnett porzuca wielkie bitwy na rzecz kameralnych działań i opisów okupowanej przez chaos planety. I robi to wyśmienicie. Jedna z tych książek, od których ciężko się oderwać.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie