Duchy Gaunta (tom I) - Pierwszy i jedyny z Tanith

Dan Abnett
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (6)
 • wydanie polskie
W mrocznej, gotyckiej przyszłości świata Warhammer, w roku 40.000 ludzkość znajduje się na krawędzi zagłady. Imperium, walczące o przetrwanie w galaktyce, stawia czoła wciąż nowym niebezpieczeństwom. W skażonych przez Chaos światach Sabatu, Imperialny Komisarz Ibram Gaunt musi walczyć zarówno z legionami Chaosu jak i wewnętrznymi starciami między regimentami. Pierwszy i Jedyny z Tanith jest epicką opowieścią o planetarnych podbojach, wielkich ambicjach, zdradzie i honorze. ISBN: 83-86758-18-XRok wydania: 2000Wydawca: Copernicus Corporation
3900

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.W mrocznej, gotyckiej przyszłości świata Warhammer, w roku 40.000 ludzkość znajduje się na krawędzi zagłady. Imperium, walczące o przetrwanie w galaktyce, stawia czoła wciąż nowym niebezpieczeństwom. W skażonych przez Chaos światach Sabatu, Imperialny Komisarz Ibram Gaunt musi walczyć zarówno z legionami Chaosu jak i wewnętrznymi starciami między regimentami. Pierwszy i Jedyny z Tanith jest epicką opowieścią o planetarnych podbojach, wielkich ambicjach, zdradzie i honorze.

ISBN: 83-86758-18-X
Rok wydania: 2000
Wydawca: Copernicus Corporation


4.83
na podstawie 6 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Duchy Gaunta (tom I) - Pierwszy i jedyny z Tanith


Najbardziej przydatne recenzje

Jacek

Liczba recenzji: 96

Jak dla mnie ideał :)

Trzecia moja książka w realiach WH:40k po Wywyższeniu Horusa i Kłamliwych Bogach. Dan Abnett jak zwykle trzyma wysoki poziom. Ciekawostką po "Herezji" jest to, że główny bohater jest zwykłym człowiekiem a nie genetycznie ulepszonym superżołnierzem. Spryt i przebiegłość Komisarza Ibrama Gaunta robią z niego groźnego przeciwnika.
Polecam jak najbardziej.


Łukasz

Liczba recenzji: 12

Jak dla mnie ideał :)

Paczka jak zawsze przyszła błyskawicznie, jedyny problem był z jej rozpakowaniem;)
Książka godna polecenia każdemu miłośnikowi Warhammera 40k, wartka akcja i po prostu świetny klimat, nic dodać nic ująć.


Łukasz

Liczba recenzji: 101

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobra książka. Ciekawa fabula, fajne postacie, no i naprawdę wciąga. Literatura godna polecenia :)

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie