Top Trumps Match: Paw patrol (Psi Patrol)

Gra z ukochanymi bohaterami najmłodszych graczy!
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • 2 osoby
 • od 4 lat
 • ok. 20 minut
 • wydanie międzynarodowe
 • instrukcja polska
Top Trumps Match: Paw patrol to doskonała gra logiczna dla małych i nieco starszych dzieci. Celem gry jest ułożenie 5 postaci lub symboli w jednym rzędzie (poziomo, pionowo lub na ukos). Proste zasady i ulubieni bohaterowie to coś, co sprawia, że gra przypadnie do gustu każdemu dziecku! Podczas rozgrywki możemy nie tylko dążyć do zwycięstwa, ale też próbować pokrzyżować szyki naszemu przeciwnikowi. To nie tylko świetna zabawa, ale tez sposób na ćwiczenie pamięci i koncentracji. Dodatkową zaletą gry jest kompaktowe pudełko, dzięki któremu Top Trumps Match: Paw patrol może umilić każdą podróż czy rodzinny wyjazd! Jak grać? Przygotowanie: rozmieść wszystkie kostki na planszy tak, by w żadnym rzędzie pionowym, poziomym ani ukośnym nie było więcej niż dwie takie same kostki. Rozdanie kart: potasuj 15 kart Top Trumps z wizerunkami postaci i rozdaj każdemu graczowi po dwie karty, kładąc je do dołu na wyznaczonych miejscach przed każdym z graczy. Kart nie wolno podglądać! Rozpoczęcie gry: gracz pierwszy rozpoczyna grę, przesuwając kostkę znajdującą się w lewym górnym rogu na drugą stronę planszy gracz drugi bierze tę kostkę i używa jej, by wypchnąć i zastąpić nią dowolną inną kostkę na planszy gracze powtarzają tę czynność na zmianę, starając się przepchnąć odpowiednie kostki Celem gry jest ułożenie 5 jednakowych kostek w rzędzie pionowym, poziomym lub ukośnym. Może się zdarzyć tak, że do ułożenia rzędu 5 kostek będzie konieczne umieszczenie ostatniej kostki w pustym otworze. Kiedy ustawisz 5 jednakowych kostek w rzędzie, krzyknij: “Komplet!” Uwaga: Nie wolno spychać kostki postawionej w poprzedniej kolejce!
Wydawca:
Winning Moves
8995

store

Dostępnych 14 sztuk w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Top Trumps Match: Paw patrol to doskonała gra logiczna dla małych i nieco starszych dzieci. Celem gry jest ułożenie 5 postaci lub symboli w jednym rzędzie (poziomo, pionowo lub na ukos). Proste zasady i ulubieni bohaterowie to coś, co sprawia, że gra przypadnie do gustu każdemu dziecku!

Podczas rozgrywki możemy nie tylko dążyć do zwycięstwa, ale też próbować pokrzyżować szyki naszemu przeciwnikowi. To nie tylko świetna zabawa, ale tez sposób na ćwiczenie pamięci i koncentracji. Dodatkową zaletą gry jest kompaktowe pudełko, dzięki któremu Top Trumps Match: Paw patrol może umilić każdą podróż czy rodzinny wyjazd!

Jak grać?

 1. Przygotowanie: rozmieść wszystkie kostki na planszy tak, by w żadnym rzędzie pionowym, poziomym ani ukośnym nie było więcej niż dwie takie same kostki.
 2. Rozdanie kart: potasuj 15 kart Top Trumps z wizerunkami postaci i rozdaj każdemu graczowi po dwie karty, kładąc je do dołu na wyznaczonych miejscach przed każdym z graczy. Kart nie wolno podglądać!
 3. Rozpoczęcie gry:

  • gracz pierwszy rozpoczyna grę, przesuwając kostkę znajdującą się w lewym górnym rogu na drugą stronę planszy
  • gracz drugi bierze tę kostkę i używa jej, by wypchnąć i zastąpić nią dowolną inną kostkę na planszy
  • gracze powtarzają tę czynność na zmianę, starając się przepchnąć odpowiednie kostki

Celem gry jest ułożenie 5 jednakowych kostek w rzędzie pionowym, poziomym lub ukośnym. Może się zdarzyć tak, że do ułożenia rzędu 5 kostek będzie konieczne umieszczenie ostatniej kostki w pustym otworze.

Kiedy ustawisz 5 jednakowych kostek w rzędzie, krzyknij: “Komplet!”

Uwaga: Nie wolno spychać kostki postawionej w poprzedniej kolejce!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • kostki z postaciami
 • karty
 • instrukcja

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Top Trumps Match: Paw patrol (Psi Patrol)


Najbardziej przydatne recenzje

Krystyna1953

Liczba recenzji: 153

Bardzo prosta do wytłumaczenia i szybka do rozegrania gra logiczna, która wciąga zarówno najmłodszych, jak i najstarszych graczy. Często gości na naszym stole.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie