Pakiet językoznawcy: Tajniacy + Tajniacy Duet + 4 Minidodatki

  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • 2 - bez ograniczeń
 • od 12 lat
 • ok. 10 minut
 • wydanie polskie
Tajniacy Dwie drużyny, którym przewodzi dwóch Szefów Wywiadu, próbują jak najszybciej nawiązać kontakt ze wszystkimi swoimi agentami. Problem leży w tym, że Szef Wywiadu może podawać swojej drużynie tylko jedno hasło na turę, którym powiąże ze sobą kilka widocznych dla wszystkich kryptonimów. Drużyna musi domyślić się, który z prezentowanych kryptonimów należy do agentów ich drużyny, omijając cudzych agentów. Ale uwaga! Jeden z kryptonimów należy do zabójcy... Hasła są wieloznaczne, skojarzenia również - owocuje to rozgrywką pełną śmiechu i emocji. Szefowie Wywiadów mogą co prawda komunikować się ze swoja drużyną, używając tylko jednego skojarzenia na turę, ale drużyna może dyskutować do woli, wspólnie decydując, które hasła pokaże swojemu Szefowi. Szef Wywiadu nie może się niczym zdradzić i przez cały czas musi zachować kamienną twarz, co nie jest takie łatwe! Zwłaszcza gdy po pierwszych prawidłowych domysłach, drużyna zaczyna zbaczać na niebezpieczne wody... Tajniacy Duet Dwoje tajniaków jest na tajnej misji w zatłoczonym mieście. Każdy z nich zna tożsamość 9 agentów, z którymi drugi tajniak musi nawiązać kontakt. Porozumiewając się za pomocą zaszyfrowanych wiadomości, przemykają pomiędzy płatnymi zabójcami wynajętymi przez ich wroga, by ukończyć misję, nim skończy się czas. Tajniacy: Duet to kooperacyjna gra słowna dla 2 lub więcej graczy. Na karcie klucza znajduje się 12 pól - 9 pól oznacza słowa, które musi odgadnąć drugi tajniak, a 3 to słowa, których musi się wystrzegać. Aby naprowadzić swojego partnera na konkretne słowa (bądź słowo), dajesz mu jednowyrazowe wskazówki. Z kolei Twój partner daje Ci wskazówki do słów, które musisz odgadnąć. Jeśli obydwoje odgadniecie wszystkie słowa, nim wykorzystacie wszystkie swoje tury, wygrywacie i możecie razem świętować zwycięstwo! Hasła są wieloznaczne, skojarzenia również - owocuje to rozgrywką pełną śmiechu i emocji.  Fantastyczne światy, Nowi agenci, Obcy agenci, Sami nieswoi Cztery małe dodatki zawierające po 10 dwustronnych kart, dzięki którym gra Tajniacy zostaje wzbogacona o 80 nowych haseł!
15990
11495
-28%

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Przesyłka kurierska (UPS)) już od 7 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Tajniacy

Dwie drużyny, którym przewodzi dwóch Szefów Wywiadu, próbują jak najszybciej nawiązać kontakt ze wszystkimi swoimi agentami. Problem leży w tym, że Szef Wywiadu może podawać swojej drużynie tylko jedno hasło na turę, którym powiąże ze sobą kilka widocznych dla wszystkich kryptonimów.

Drużyna musi domyślić się, który z prezentowanych kryptonimów należy do agentów ich drużyny, omijając cudzych agentów. Ale uwaga! Jeden z kryptonimów należy do zabójcy...

Hasła są wieloznaczne, skojarzenia również - owocuje to rozgrywką pełną śmiechu i emocji. Szefowie Wywiadów mogą co prawda komunikować się ze swoja drużyną, używając tylko jednego skojarzenia na turę, ale drużyna może dyskutować do woli, wspólnie decydując, które hasła pokaże swojemu Szefowi.

Szef Wywiadu nie może się niczym zdradzić i przez cały czas musi zachować kamienną twarz, co nie jest takie łatwe! Zwłaszcza gdy po pierwszych prawidłowych domysłach, drużyna zaczyna zbaczać na niebezpieczne wody...

Tajniacy Duet

Dwoje tajniaków jest na tajnej misji w zatłoczonym mieście. Każdy z nich zna tożsamość 9 agentów, z którymi drugi tajniak musi nawiązać kontakt. Porozumiewając się za pomocą zaszyfrowanych wiadomości, przemykają pomiędzy płatnymi zabójcami wynajętymi przez ich wroga, by ukończyć misję, nim skończy się czas.

Tajniacy: Duet to kooperacyjna gra słowna dla 2 lub więcej graczy. Na karcie klucza znajduje się 12 pól - 9 pól oznacza słowa, które musi odgadnąć drugi tajniak, a 3 to słowa, których musi się wystrzegać. Aby naprowadzić swojego partnera na konkretne słowa (bądź słowo), dajesz mu jednowyrazowe wskazówki. Z kolei Twój partner daje Ci wskazówki do słów, które musisz odgadnąć.

Jeśli obydwoje odgadniecie wszystkie słowa, nim wykorzystacie wszystkie swoje tury, wygrywacie i możecie razem świętować zwycięstwo! Hasła są wieloznaczne, skojarzenia również - owocuje to rozgrywką pełną śmiechu i emocji. 

Fantastyczne światy, Nowi agenci, Obcy agenci, Sami nieswoi

Cztery małe dodatki zawierające po 10 dwustronnych kart, dzięki którym gra Tajniacy zostaje wzbogacona o 80 nowych haseł!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 1 gra Tajniacy
 • 1 gra Tajniacy Duet
 • 1 dodatek Tajniacy: Fantastyczne światy
 • 1 dodatek Tajniacy: Nowi agenci
 • 1 dodatek Tajniacy: Obcy agenci
 • 1 dodatek Tajniacy: Sami nieswoi
Lubisz dostawać więcej za mniej? Zobacz pozostałe zestawy, które przygotowaliśmy:

A może pakiet?


Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Pakiet językoznawcy: Tajniacy + Tajniacy Duet + 4 Minidodatki


Najbardziej przydatne recenzje

Ulcia13

Liczba recenzji: 75

Bardzo fajny zestaw, wersja kameralna 2 osobowa i imprezowa. Kombinacji jest mnóstwo bo karty można mieszać w dodatku jeszcze 4 zestawy kart specjalnych! Nic tylko grać, w każdym miejscu i niezależnie od chętnych na granie.


Skaju

Liczba recenzji: 108

Tajniacy na imprezie zawsze się odnajdą!
Nie ważne ile osób i w jakim wieku, gra dobra na każde spotkanie :)


Radium

Liczba recenzji: 48

Obrazkowa wersja lepsza ;) JAk ktoś ma dixita to polecam spróbować wersję hybrydową z Dixitem :>

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie